צריך תעודת ISO או תו תקן לטובת קבלת מספר ספק במשרד הביטחון?

ארגונים ובעלי עסקים רבים רוצים להיות: “ספק משרד הביטחון”. ומה הפלא. זהו הגוף שמחזיק בתקציבים הגדולים ביותר, שופע בהזמנות עבודה ודרישה לאספקת ציוד ממגוון תחומים רחב ביותר. רישום ספק משרד הביטחון מקנה לארגון רווח תדמיתי ופותח דלתות להזמנות גם מגופים גדולים אחרים. שהרי אם משרד הביטחון עובד איתך אתה נתפס בעסק איכותי מנוהל במקצועיות ובעל מוצרים ברמה גבוהה.

 

בשביל למכור למשרד הביטחון לא צריך קשרים אישיים, ולא מערך שיווק מסיבי

כל מה שדרוש לך הוא חברה המתמחה בתהליכים אלה, שמנהלי הפרוייקטים שלה בעלי נסיון עשיר ברישומים מסוג זה, שהטיפול בבקשה שלך לרישום ספק משרד הביטחון יהיה מסור, אחראי, מקצועי, איכותי וממוקד מהיר.

דרישות הסף של משרד הביטחון לרישום ספקים בדרך כלל מצריכות הסמכות לתקנים נוספים כדוגמת תקן ISO 9001 ניהול האיכות או תקן ISO 14001 ניהול סביבתי ועוד. לכן חשוב שמי שמטפל בבקשה לרישום יוכל לבצע עבורך במהירות גם הסמכות לתקנים אלה. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים כבר עשרים שנה:

  • יש לך כתובת אחת לכל דבר ועניין – אנחנו מצמידים לך מנהל פרוייקט שיעשה הכל בעבורך במינימום טרחה מבחינתך
  • יש לך על מי לסמוך בענייני תקנים – אנחנו היחידים בישראל שמסמיכים ל-22 תקנים שונים ויכולים ללוות אותך בהסמכה לתקן שתידרש לעמוד בו
  • אתה בחברה טובה – חברתם של כ-1,000 לקוחות שטיפלנו בעבורם עד היום בהסמכות לתקנים, הוצאת תוי תקן ורישום ספק משרד הביטחון

 

תהליך הרישום

רישום ספק משרד הביטחון מקנה לך את האפשרות לעבוד עם כלל האגפים של משרד הביטחון: ובראשם צה”ל. תהליך הרישום מתנהל למול כמה גורמים שונים כמו:

  • מינהל ההרכשה והייצור (מנה”ר)
  • אגף הבינוי

 

משרד הביטחון מסמיך את הספקים לשלוש קבוצות:

ספק מוכר – יצרן, נותן שירות, משווק, יבואן, יועץ או סוכן.
קבלן מוכר – קבלן לעבודות בנייה.
מתכנן מוכר לתכנון ובניה – מתכנן הנותן שירותי תכנון, הנדסה וייעוץ לעבודות בנייה.

 

דרישות הסף

קיימים תנאי סף לפי תחומי עיסוק – התנאים הבסיסיים עבור חלק מהתחומים הם:

  • ניסיון של שנה קלנדרית מלאה לפחות,
  • הסמכה לתקן ISO 9001,
  • רישיון עסק (לא מחייב בכל תחומי העיסוק).

ישנם תנאי סף נוספים המתייחסים לתחומי עיסוק מסוימים כמו יצרן מזון נדרש להסמכה לתקן 22000  HACCP, או קבלן בניה שנדרש להיות רשום כקבלן מוכר וכד’.

 

משרד הביטחון עובד בנוהל מאד מאורגן ומסודר

וכך הוא גם דורש ממגישי הבקשות. להגיש את כל הטפסים והמסמכים הנדרשים באופן מלא ומסודר כדי למנוע החזרת בקשות לטיפול נוסף. הבקשות לרשום ספק משרד הביטחון נבדקות אצל מספר גורמים והן כוללות בין היתר  בדיקה כלכלית, בטחונית ועוד.

לאחר אישור עקרוני של הבקשה, מתכנסת ועדה ובה נציגי משרד הביטחון וגורמי חוץ, לדיון בבקשה ובמטרה לקבוע את היקף העבודה המותרת לספק לכשתאושר בקשתו. האישור נשלח ישירות אליך והוא מאפשר לך להתחיל בעבודה למול משרד הביטחון.

 

אנו נסייע לך להבין את הדרישות ולמלא אחר דרישות הסף. במקרים של טיפול בניירת עצמה ללא דרישות סף אנו נשאיר לך את העבודה. ניתן לעשות אותה לבד בצורה פשוטה יחסית בלא הוצאה כספית.

לייעוץ  ללא עלות או התחייבות אפשר להתקשר אלינו

03-5105232

או להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם