תו בטיחות – הנה רשימת היתרונות שהסמכה לתו מעניקה לך:

אבל קודם בשתי מילים מהו תו בטיחות: זהו תו המאשר כי המוצרים שמיוצרים או משווקים על ידך עונים לדרישות הבטיחות על פי התקנים החלים על המוצר.

הסמכה לתו בטיחות מעניקה לך קשת של יתרונות:

  • הביטחון שלך שסיפקת למשווקים וללקוחות סופיים מוצרים המתאימים לדרישות התקן ולדרישות בטיחות מקבילות למוצרים דומים בעולם.
  • יתרון תחרותי. יצירת העדפה הצרכנים את המוצרים שלך על פני המתחרים שמוצריהם אינם מסומנים בתו בטיחות
  • חיזוק תדמית בית העסק ויצירת מוניטין גבוה
  • פתיחת דלתות במכרזים בהם תנאי הסף להשתתפות הוא מוצרים מסומנים בתו בטיחות
  • פריצה לשווקים בעולם בהם מוצר חייב לעמוד בתקני בטיחות.

 

כבר הוצאת בעבר תו תקן או הסמכה לתקן כלשהו? 

אם כבר התנסית בהסמכה כלשהיא ברור לך שלא מדובר בתהליך פשוט, במיוחד למי שאינו מצוי בתחום. טפסים, הכנות, תיאומים והתאמות, ביקורות, בדיקות, בירוקרטיה, נהלים… ובשתי מילים: מכון התקנים. המקום שרבים מעדיפים לא לעבור בשעריו. המקום בו אנחנו שוחים כמו דג במים. הנה שלוש סיבות טובות מדוע כדאי לך לפנות אלינו לצורך הוצאת תו בטיחות אל כל הסמכה לכל תקן אחר:

  • יש לנו שיטה והיא עובדת –מומחה בתחום הסמכות לתקנים ותווי תקן למיניהם מוצמד אליך. הוא מנהל הפרוייקט, הוא זה שלומד את העסק שלך לעומק כדי להכינו לעמידה בדרישות התקן. הוא מבצע התהליך על כל שלביו, מכין לביקורות ובדיקות הסמכה, כותב את הנהלים, מלווה ומייץ לך לצורך יישום דרישות התקן… הוא הכתובת שלך לכל דבר ועניין.
  • 20 שנים מסמיכים ל-22 תקנים – אנחנו היחידים בישראל שמסמיכים ארגונים לכל כך הרבה תקנים תווי תקן ורישום ספק משרד הביטחון. כך, מעבר להסמכה לקבלת תו בטיחות מנהל הפרוייקט שלך יוכל במקביל לבצע הסמכות לתקנים נוספים שתורמים להתנהלות הארגון ואיכות הניהול תוך קיצור לוחות זמנים ובעלות מופחתת.
  • אלף עדויות והמלצות – עד היום הסמכנו כ-1000 לקוחות לתקנים השונים, הרוב המכריע (95%) ממשיך לעבוד איתנו הן לצורך חידוש הסמכות והן לצורך הסמכה לתקנים נוספים, ומי שהמשיך עצמאית, קיבל את כל הכלים להמשיך את התהליך בכוחות עצמו.  אלה הם נתונים המצביעים בבירור שהשיטה עובדת והלקוחות שבעי רצון. אחרת לא היו חוזרים.

 

לקבלת היתר לתו בטיחות במהירות ובמינימום טרחה,

ריצות וכאבי ראש. לייעוץ, ליווי או לפגישת הכנה ללא

עלות או התחייבות אפשר להתקשר אלינו

03-5105232

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם