תו ירוק פותח לך דלת רחבה לקהלים ‘ירוקים’ ולא רק להם…

היתר לתו ירוק מעhד עליך הרבה דברים טובים: הגנת הסביבה, רווחת הקהילה ואיכות החיים חשובים לך, המוצרים שלך מתקדמים ועומדים בתקנים “הירוקים”. כל אלה מעניקים לך יתרון תחרותי למול המתחרים. יתירה מזאת, אצלך זה לא מס שפתיים אלא עניין מהותי שלמענו העסק שלך משקיע זמן, כסף ואנרגיה כדי לעמוד בדרישות התו הירוק ולקבל את התו הירוק. ובתמורה:

  • קהלים ‘ירוקים’ מעדיפים את המוצרים שלך
  • תדמית בית העסק בפני כלל הצרכנים משתדרגת
  • יותר שווקים פותחים לך את הדלת

אבל…

תמיד יש ‘אבל’ וכנראה שהוא גם מוכר לך. מכון התקנים. קבלת היתר לתו ירוק זה לא הליך פשוט של מילוי טופס בקשה וזהו. יש כללים, יש דרישות, יש נהלים, הכנות, ביקורות ופיקוח שאכן המוצר עומד בכל דרישות התקן – ויש אותנו. זו המומחיות שלנו לבצע את התהליך בדרך הממוקדת, הקצרה והמקצועית ביותר תוך מינימום טרחה מבחינתך. הנה כמה יתרונות שמגיעים יחד איתנו לתהליך הוצאת תו ירוק:

  • מנהל הפרוייקט – אנחנו מצמידים אליך מנהל פרוייקט, מומחה בתחום הסמכות לתקנים ותווי תקן למיניהם. הוא זה שלומד את תהליכי העבודה ומפרט המוצר לעומק כדי להכינו לעמידה בדרישות התו הירוק. הוא אחראי לבצע את התהליך על כל שלביו, להכין אותך לביקורות ובדיקות הסמכה, לכתוב את הנהלים, ללוות ולייעץ בנוגע ליישום דרישות התקן… הוא הכתובת שלך לכל דבר ועניין.
  • 22 תקנים – אנחנו היחידים בישראל שמסמיכים ארגונים וחברות ל-22 סוגי תקנים ותווי תקן. אם כבר הגעת להסמכה לתו ירוק סימן שעולם התקינה אינו זר לך כלל וישנם תקנים נוספים שיכולים להיות רלוונטים עבורך, מה שמאפשר לנו באותה נשימה להסמיך אותך לתקנים נוספים. זה תהליך יותר מהיר גם הסמכה כפולה ומשולשת וגם עלות מופחתת.
  • השיטה עובדת – שיטת מנהלי הפרוייקטים, היכולת להסמיך לכל תקן נדרש והנסיון העשיר עובדים. וזה מוכח!!! עד היום הסמכנו כ-1000 לקוחות לתקנים השונים, הרוב המכריע (95%) ממשיך לעבוד איתנו הן לצורך חידוש הסמכות והן לצורך הסמכה לתקנים נוספים, ומי שבחר להמשיך לבד קיבל סיוע להבנת הדרישות.

 

לקבלת היתר לתו ירוק במהירות ובמינימום טרחה,

ריצות וכאבי ראש. לייעוץ, ליווי או לפגישת הכנה ללא

אנו מזמנים אותך להתקשר אלינו 03-5105232

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם