תו תקן למוצר. הדרך המהירה לקבלתו היא לפנות למומחים בנושא.

אף אחד לא מעוניין שהמוצרים שייבא יתקעו בנמל כי אין להם תו תקן. היעדרו של תו תקן כמוהו כמקל בגלגלי הייצור של מוצרים מקומיים שנדרשים לתו זה. כאן נכנס לתמונה מכון התקנים. אבל… מכון התקנים – צמד מילים שיכול לגרום לרבים, ובמיוחד למי שאינו מצוי בעולם הסמכות לתקנים ותווי תקן לחוש אבוד. אם ניסית בכוחות עצמך לקבל היתר תו תקן למוצר שברצונך לייבא, לייצר ולשווק, מהר מאד התברר לך עד כמה התעסקות, בירוקרטיה וכאבי ראש כרוכים בתהליך. בשביל זה אנחנו כאן:

  • מאחורינו כ-1000 לקוחות להם דאגנו להסמכה לתקנים השונים ולהיתרי תו תקן
  • אנחנו עובדים על פי שיטה מוכחת במסגרתה לכל לקוח מוצמד מנהל פרוייקט מומחה בתחום ובעל נסיון עשיר שמבצע עבורו את מרבית המלאכה השחורה, הריצות, ארגון הטפסים, האישורים הביקורות, התיאומים, הבדיקות עד לקבלת ההיתר.
  • תהליך קבלת היתר לתו תקן אינו מתייחס לגודלו של בית העסק אלא לעמידתו בדרישות התקן. לכן כל לקוח, גדול כקטן, זוכה לאותו יחס מקצועי, ליוווי אישי, מסירות וטיפול מהיר.
  • אנחנו החברה היחידה בישראל שמלווה להסמכה ל-22 תקני ISO שונים, עשרות מוצרים לתווי תקן, ומאות לקוחות לרישום ספק במשרד הביטחון. נתון זה חשוב המיוחד כאשר דרישות התקן כוללות הסמכה לתקנים. אנחנו נעשה את זה במקביל ובעלות מופחתת.

ועכשיו, קצת הבהרות במילים פשוטות על תווי תקן

הגדרת תו תקן ישראלי 

כל מוצר בין אם הוא מיובא ארצה ובין אם מיוצר בישראל והתקן שלו הוכרז כתקן רשמי חייב להתאים לדרישות התקן. תו התקן הישראלי מסומן על מוצרים הנושאים אותו, מאשר כי מוצרים אלה מתאימים לדרישות התקנים החלים על המוצר. כך יודעים משווקי המוצרים והלקוחות הסופיים שאיכות ובטיחות המוצר מובטחות על פי התקנים הנדרשים. רשאים לבקש תו תקן כל יצרן של מוצר המבקש אישור כי המוצר שהוא מיצר עומד בדרישות תקן ישראלי מתאים, ושמכון התקנים הישראלי מצא את התקן מתאים למתן היתר.

תו תקן חובה
זהו תו תקן שהממונה על התקינה במשרד הכלכלה החליט לגבי מוצרים מסויימים שנדרשת עליהם ועל תהליכי הייצור שלהם בקרה של מכון התקנים. מטרת תו תקן חובה היא להבטיח את התאמת מוצרים אלה לדרישות התקנים. אין לייצר מוצרים אלה ללא קבלת ההיתר ממכון התקנים.

יתרונות תווי התקן

  • תו תקן למוצר  ההיתר הניתן מעיד כי המוצר מתאים לתקנים ונעשית בקרה בלתי תלויה על תהליכי הייצור והבקרה שהיצרן מפעיל. בקרה זו מבטיחה שכל המוצרים יהיו איכותיים ובטוחים לשימוש.
  • תו תקן הינו היתר הניתן לסימון מוצר בתו תקן המאשר הלכה למעשה כי הוא עומד בדרישות המוגדרות בתקן. ההיתר נותן ליצרן גם יתרון שיווקי מבחינתו של הצרכן.

 

רוצה להוציא היתר לתו תקן ישראלי במהירות ובמינימום טרחה,

ריצות וכאבי ראש? לייעוץ, ליווי או לפגישת הכנה ללא עלות או התחייבות

אנו מזמנים אותך להתקשר אלינו 03-5105232

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם