ת”י 9301, מערכת ניהול בטיחות ואיכות בתעבורה. אצלך נוהגים בטוח.

בראש ובראשונה  מדובר בחיי אדם ודאגה לבטיחותם של העובדים שלך הנוהגים ברכב וכל השוהים בשטח הארגון. בנוסף, הסמכה תקן 9301 לניהול בטיחות ואיכות בתחבורה ותעבורה ויישום דרישות התקן מביאים להפחתה בתקלות, תאונות, ‘כאבי ראש’ הכרוכים בהתעסקות בנזקי רכב ואף מביאים לחיסכון כספי ניכר ולייעול התפעול השוטף של מערך הרכבים ואיכות התנהלות הארגון. הרי רכב עבודה שניזוק הוא לא רק נזק כספי ישיר אלא גם פגיעה במערך החלוקה והשיווק. ויש עוד יתרונות בהסמכה לתקן 9301:

  • התקן מאפשר לזהות מראש סיכונים במערך התעבורה, לאסוף בצורה מובנית ומסודרת נתונים ובהתאם לנקוט בפעולות מונעות ולקבוע יעדים לשיפור.
  • התקן מבטיח התאמה לדרישות חוקים, תקנות ותקנים רלוונטיים.
  • רמת הבטיחות בארגון תעלה משמעותית, ואף תניע תהליכים ותוכניות שמטרתן לשפר את האיכות בתעבורה.
  • מערך בטיחות ואיכות תעבורה יהיה חלק בלתי נפרד מכלל הארגון.
  • ולא פחות חשוב… מערכות ניהול הבטיחות והאיכות בתקן 9301 כוללות מרכיבים התואמים גם את הדרישות תקן 9001 ISO ותקן 18001OHSA .

 

חשיבותו של תקן 9031 להתנהלות תקינה ושוטפת של הארגון והתועלות שהוא מביא מחייבות הפקדת תהליך ההסמכה לתקן בידיים מנוסות בהסמכות לתקנים ואשר מתנהלות באופן מסודר, מובנה, יעיל ומהיר:

  • נוהגים על פי שיטה מוכחת – שיטת מנהלי פרוייקטים. ייחודי לנו. מתוך צוות המומחים המנוסים בתחום הסמכה לתקנים נצוות אליך מנהל הפרוייקט אישי. מתפקידו לבצע בעבורך הכל. הוא גם הכתובת שלך בכל עת לכל דבר ועניין בכל הקשור להכנה לתקן, לליווי וביצוע לאורך התהליך, לצורך יישום דרישות התקן ולייעוץ בנושא תקנים והסמכות. הוא הוא אחראי להוביל אותך לקבלת  תעודת ההסמכה במינימום טרחה מבחינתך ובמהירות המירבית.
  • הרוב נוהגים באותה דרך – מתוך כ-1000 הלקוחות שהסמכנו לתקנים שונים, 95% מהם פונים אלינו שוב ושוב לצורך חידוש תעודת התקן ו/או הוצאת תעודת הסמכה לתקנים נוספים. 5% הלקוחות הנותרים מבצעים הסמכות בצמוד לליווי וייעוץ שלנו.
  • מספר כלי הרכב לא חשוב – רוצה לומר שאין מבחינתנו הבדל בין לקוח עם 5 כלי רכב בארגון לבין לקוח עם 500 כלי רכב. תקן 9301 נועד לכולם במידה שווה וכך גם הטיפול שלנו בהסמכה לתקן. כולם שווים. כולם נהנים מהנסיון העשיר וזוכים לאותה רמת מקצוענות וטיפול מסור.
  • כמו נהג צמוד – הפקדת תהליך ההסמכה לתקן 9301 בידינו היא כמו לשכור נהג צמוד. הוא נוהג ומאפשר לך לנצל את הזמן לעיסוקיך. הנסיון העשיר לימד אותנו להתמקד בעיקר, לפשט תהליכים ולקצר לוחות זמנים, ולחסוך ממך התעסקות מיותרת ביישום דרישות התקן.
  • אפשר לחסוך עוד – ולקבל הרבה יותר. אנחנו החברה היחידה בישראל שמבצעת הסמכות ל-22 תקנים שונים. ביצוע הסמכה לכמה תקנים במקביל מביאה להקטנה משמעותית בעלויות בהשוואה להוצאת תעודת הסמכה לתקן אחד.

 

להסמכה לתקן 9301 מערכת ניהול בטיחות ואיכות בתעבורה לייעוץ, הסמכת תקנים

או לפגישת היכרות ללא עלות או התחייבות אנו מזמנים אותך להתקשר אלינו 03-5105232

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם