תקן  OHSAS 18001 לניהול בטיחות לגהות בתעסוקה. היתרונות ברורים!

כל ארגון מחוייב לדאוג לבריאות ובטיחות עובדיו. הסמכה לתקן OHSAS 18001 מוכיחה שאכן נקטת באמצעים הדרושים לממש את מחוייבותך לעובדים שלך לבריאותם ולבטיחותם לא רק ברמת התעודה אלא גם ובעיקר ברמת המעשה. וכך, ההסמכה לתקן OHSAS 18001 מעניקה לך יתרונות שיווקיים, תדמיתיים, תפעוליים כמו גם ברמת היחס והדאגה לעובדים:

  • תהליך ההכנה לתקן מאפשר לך לזהות, לנהל ולמזער את הסיכונים הקיימים בפעילות השוטפת.
  • ההסמכה ובעיקר יישום דרישות התקן הם ביטוי לדאגה אמיתית של הארגון לשלום העובדים ותורמת לחיזוק האמון ומערכת יחסי העבודה.
  • תעודת הסמכה לתקן מוכיחה התאמה לדרישות החוק ומאפשרת טיעוני הגנה מפני תביעות בגין אירועי בטיחות.
  • יישום דרישות התקן מביאה לצמצום משמעותי בהוצאות, בשעות עבודה וכוח אדם שיש להקצות לטיפול בתאונות ובמחלות מקצוע ומטבע הדברים מייעלת ומשפרת תהליכי עבודה.
  • לקוחות וספקים מעדיפים לטפח קשרים עסקיים עם ארגון שמעמיד את בריאות עובדיו והאחריות לבטיחותם לנגד עיניו.

 

מאחר ובשורה התחתונה מדובר בבריאות ובטיחות העובדים שלך, נכון להפקיד את תהליך ההסמכה לתקן OHSAS 18001 בידיים שלנו. והיתרונות ברורים:

יש לך יועץ מומחה – בעצם הרבה יותר מיועץ. כשיטת עבודה אנחנו משדכים אליך מנהל פרוייקט מומחה בהסמכות לתקן. באחריותו ללמוד את הארגון ודרכי פעולתו לצורך זיהוי ואפיון גורמי סיכון, ריכוז החוקים שחלים על הארגון, כתיבת הנהלים לבטיחות וגהות, העברתם לבדיקת המכון המסמיך, הכנה והדרכה לקראת מבדק ההסמכה וליווי בעת המבדק עצמו עד לקבלת תעודת הסמכה לתקן.

יש הוכחות חותכות – יותר מ-1000 הלקוחות שהסמכנו עד היום לתקנים השונים הם ההוכחה לאיכות העבודה שלנו. מעניין עוד יותר הוא הנתון הבא: 95% מהם, חוזרים ופונים אלינו כדי לחדש את תעודת התקן הקיים ולצורך הנפקת תעודת הסמכה לתקנים נוספים. לכל היתר, אנחנו ממשיכים לייעץ בענייני הסמכה לתקנים.

יש לך זמן – בעצם, אין לך זמן לטפל בתהליך המורכב ושל הסמכה לתקן כי יש לך עסק לנהל. וזה גם אחד היתרונות הבולטים של שיטת “מנהל פרוייקט צמוד”. כך, בעוד  אנחנו מבצעים בעבורך את התהליך במהירות ובמומחיות, לך יש את הזמן להתמקד בניהול השוטף של הארגון.

וכיש לך צורך בעוד הסמכות – אנחנו היחידים בארץ שמבצעים הסמכות ל-22 תקנים שונים, והסמכה לכמה תקנים בו זמנית מפחיתה עלויות למול הסמכה לכל תקן בנפרד.

 

 

לייעוץ, ליווי והסמכה לתקן ISO 18001  או לפגישת היכרות

ללא עלות או התחייבות אנו מזמנים אותך להתקשר אלינו 03-5105232

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם